26.1 C
Bhubaneswar
Wednesday, May 25, 2022
Homeଅପରାଧଜଣେ 57 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ...

ଜଣେ 57 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏକ ଭୟାନକ ଘଟଣାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇବା ପରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ରୋଷେଇ ଛୁରୀରେ ଗଳା କାଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ ଏବଂ ଘଟଣାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣ ନେଇ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ଘର ବିକ୍ରୟ କରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ଉପରେ ବାରମ୍ବାର ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରୁଥିଲେ ।

ଏହି ବିଷୟରେ ସିଧାସଳଖ ଜ୍ଞାନ ଥିବା ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କୋଭିଡ -19 ବିସ୍ଫୋରଣ ହେତୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଚାକିରି ହରାଇବା ପରେ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଥାଇପାରନ୍ତି ।

ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲର ଇଣ୍ଟେନ୍ସିଭ୍ କେୟାର ୟୁନିଟ୍ (ଆଇସିୟୁ) ରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି। ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ହାସଲ କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ବିଷୟରେ କିଛି କହିବା ପରିସ୍ଥିତିରେ ନାହାନ୍ତି ।

ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି , “ଯେତେବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ ହେବ ସେତେବେଳେ ଅପରାଧର ପ୍ରକୃତ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଜାଣିହେବ। ପ୍ରାଥମିକ ଭାବେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଯାଞ୍ଚରୁ ଏହି ଘଟଣା ପଛରେ ଡକାୟତି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ବାହାର ଲୋକର ଭୂମିକା ରହିଛିକି ନାହିଁ ତାର ସୂଚନା ମିଳିପାରି ନାହିଁ । ”

ଶଶୀ ଲତା ପାଣ୍ଡେ, 57, ଜଣେ ଘରୋଇ କାମବାଲୀ ମୃତ ପୀଡିତା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମିଙ୍କୁ ଜାଣିଛି ବୋଲି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା | କନ୍ନାଟ୍ ପ୍ଲେସରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲରେ କାମ କରୁଥିବା ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଚନ୍ଦନ ମୋହନ ପାଣ୍ଡେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ବେକାର ଥିଲେ। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ହୋଟେଲର ନାମ ଅଧିକ ଯାଞ୍ଚକୁ ଅଟକାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଦମ୍ପତି ସାକେଟର ଜି ବ୍ଲକ ଥିବା ଚାରି ମହଲା କୋଠାର ପ୍ରଥମ ମହଲାରେ ନିଜ ପିଲା ଶିବମଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ। ପୁଅ 23 ବର୍ଷ ବୟସର ଏବଂ ସେ ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି, ହେଲେ ଘଟଣା ସମୟରେ ସେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ନ ଥିଲେ | ଅଧିକାରୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବରରେ ସେମାନଙ୍କ ଝିଅ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking