27.1 C
Bhubaneswar
Sunday, June 26, 2022
Homeଅପରାଧଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ଛାଡ଼ି ସ୍ୱାମୀ ଯାହା କଲା, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ....

ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ଛାଡ଼ି ସ୍ୱାମୀ ଯାହା କଲା, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ….

ଭୋପାଳ: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜଣକ ପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଦେଇଥିବା ଏତଲାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ୩ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଡେଲିଭରି ପାଇଁ ମୋର ମା’ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ୮ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଫେସବୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କର ଫଟୋ ରହିଛି । ମହିଳା ଜଣକ ଯେତେବେଳେ ଶାଶୂ-ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ପଚାରିଲେ, ସେ ଏବାବଦରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ପତି ଖଜରାନାରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ଏବେ ସ୍ତ୍ରୀ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲା ଏରୋଡ୍ରମ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ସାନବାଗଡଦାର । ଏଠାରେ ବବିତା ପରମାର ବର୍ତ୍ତମାନ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସ୍ୱାମୀ ରାଜେଶ ପରମାର ପରିବହନ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି, ସେ ମୋତେ ପ୍ରତାରଣା କରି ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫେସବୁକରେ ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର କନିରାମଙ୍କୁ ଡାକିଲେ, ସେ ମଧ୍ୟ ଚୁପ୍ ରହିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ପୀଡିତା ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ନମ୍ବରରୁ କଲ କରି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ଜଣକ ୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ ପରିବାରର ଇଚ୍ଛା ସହିତ ରାଜେଶ ପାରମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବାବିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତିନିମାସ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରଥମ ପ୍ରସବ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଘରେ ଛାଡିଥିଲେ ।

୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବେ ବବିତା ମାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ରାଜେଶ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଭେଟିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିନଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ଶାଶୂଙ୍କୁ ଏହାର କାରଣ ପଚାରିଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବାହାରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଇଡିରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ଆୟେଶାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜେଶଙ୍କ ପିତାମାତା ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆୟେଶାଙ୍କ ସହ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏରୋଡ୍ରୋମ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking