ଆଇପିଏଲ୍‌-୧୩ : ସୁପର ଓଭରରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ୍‌କୁ ପରାସ୍ତ କଲା ବାଙ୍ଗାଲୋର

ଦୁବାଇ:ଦୁବାଇରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୦ ର ଦଶମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ସୋମବାର ଏକ ସୁପର ଓଭରରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି | ଜିତିବା ପାଇଁ ୨୦୨ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇ ମୁମ୍ବାଇର ଦଳ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୨୦ ଓଭରରେ ୫ ୱିକେଟ୍ ହରାଇବା ପାଇଁ କେବଳ ୨୦୧ ରନ୍ ପରିଚାଳନା କରିପାରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହିପରି ମ୍ୟାଚ୍ ସୁପର ଓଭରକୁ ଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ମୁମ୍ବାଇର ୮ ରନ୍ ଟାର୍ଗେଟ୍ କୁ ହାସଲ କରି ସହଜରେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଜିତି ଯାଇଛି। ମୁମ୍ବାଇ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ମାତ୍ର ୭ ରନ୍‌ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା । ବାଙ୍ଗାଲୋର ପକ୍ଷରୁ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ୪ ବଲରେ ୬ ରନ୍‌ ଓ ବିରାଟ କୋହଲି ୨ ବଲରେ ୫ ରନ୍‌ କରି ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ସୁପର ଓଭରରେ ବିଜୟ ଦେଇଥିଲେ ।
ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ସୋମବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ମ୍ୟାଚରେ ତିନିଟି ଉଇକେଟ୍ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ 201 ସ୍କୋର କରିଥିଲା, ଆରୋନ୍ ଫିଞ୍ଚ, ଦେବଦତ୍ତ ପାଦିକ୍କାଲ ଏବଂ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଯୋଗୁଁ ଏପରି ସ୍କୋର ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here