16.1 C
Bhubaneswar
Friday, January 28, 2022
Homeଅପରାଧଯୌତୁକ ଲୋଭ ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସାଥିରେ ଏପରି କଲା....

ଯୌତୁକ ଲୋଭ ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସାଥିରେ ଏପରି କଲା….

ମୁଙ୍ଗର: ବିହାରର ମୁଙ୍ଗେରରେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତକଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ନନ୍ଦ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀ ୨୦୦୨ରେ କୁକୁର କାମୁଡ଼ାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ମହିଳା ୨୦୦୭ ରେ ତାଙ୍କ ଦିଅର ଅମର ବିନ୍ଦଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ମୃତକଙ୍କ ପୁଅ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ପାପା ମଦ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ କହୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମା ମନା କରିଦେଲେ, ବାପା ତାଙ୍କୁ ଏକ ଇଟା ଦ୍ୱାରା ମାରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ହାଭେଲି ଖରାଗପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ମେହକୁଲା ନିବାସୀ ଚାମ୍ରୁ ଭିନ୍ଦଙ୍କ ଝିଅ ସୁନୀତା ଦେବୀ ୧୯୯୦ରେ ସୁଲତାଙ୍ଗାଜର ଆସିଆଚାକ୍ ନିବାସୀ ଜଗଜୀଭାନ୍ ବିନ୍ଦଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ୨୦୦୨ ରେ, କୁକୁର କାମୁଡ଼ିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ତିନୋଟି ଛୋଟ ସନ୍ତାନ ଥିବାରୁ ଉଭୟ ପରିବାର ଏକ ଚୁକ୍ତି ପରେ ୨୦୦୭ରେ ଦିଅର ଅମର ବିନ୍ଦଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ମହିଳା ଅନ୍ୟ ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ।

ମୃତକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ମଦ୍ୟପାନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଯେତେବେଳେ ପତ୍ନୀ ଶୁକ୍ରବାର ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ରାଗରେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ପିଟିଥିଲେ। ମାଡ ମାରିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ଏହା ଜାଣିଲେ, ଦୁହେଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାତୃ ଘରକୁ ନେଇଗଲେ, ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଖରାଗପୁର PHC କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।

ଏଥି ସହ ମୃତକଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ସଦର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ମୃତକଙ୍କ ଭାଇ ଅନିଲ ବିନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯେହେତୁ ଆମେ ଆମ ଭଉଣୀକୁ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲୁ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ନନ୍ଦ ସାବୁଜିଆ ଦେବୀ ତାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ।’ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ମେ ୨୬ ରେ ଆମର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା, ଆମ ଭଉଣୀ, ଭାଉଜ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ। ତା’ପରେ ଭଉଣୀର ସ୍ୱାମୀ ଅମର ବିନ୍ଦ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମ ଭଉଣୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଆଠ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୁଁ ମମତା ଦେବୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବି। ଭଉଣୀର ବୋହୂ ମଧ୍ୟ ସମାନ କଥା କହିଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking