30.1 C
Bhubaneswar
Monday, August 15, 2022
Homeଅପରାଧଯୌତୁକ ନ ଆଣିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟରେ ପୁରାଇଦେଲେ ବୋତଲ

ଯୌତୁକ ନ ଆଣିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟରେ ପୁରାଇଦେଲେ ବୋତଲ

ବରେଲି: ଯୌତୁକ ନଦେବାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟରେ ଅମାନୁଷିକ ଅତ୍ୟାଚାର କରିଛନ୍ତି ସ୍ୱାମୀ। ସାଧାରଣତଃ ଘରର ଚାରି କାନ୍ଥରେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ। ଏବେ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୋହଲାଇଦେବ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଭୁଟା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଏପରି ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭାବିବା କଷ୍ଟଦାୟକ ଅଟେ। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନଗଦ ଟଙ୍କା, କାର ଆଦି ଯୌତୁକରେ ଆଣିବାକୁ ମନା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପାର୍ଟରେ ବୋତଲ ପୁରାଇ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ସେ ଚିତ୍କାର କରି ହସନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରତିରୋଧ କରନ୍ତି, ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରିବାର ଝଗଡା ସମୟରେ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ପଡୋଶୀ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୀଡିତା ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଇଜାଜନାଗର ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା। ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କୁ ଭୁତା କ୍ଷେତର ଅସୀଦ ଅଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅସୀଦଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ନୁହେଁ। ତାଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ଯେତିକି ସମ୍ଭବ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ। ପୀଡିତା ଜଣକ ଏସଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଆସି ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାର୍ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରିବେ ବୋଲି ସେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking