29.1 C
Bhubaneswar
Monday, June 24, 2024
Homeୟୁରୋ କପ୍‌-୨୦୨୪ୟୁରୋ ୨୦୨୪ : ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳି ନ ପାରନ୍ତି କେନ୍

ୟୁରୋ ୨୦୨୪ : ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳି ନ ପାରନ୍ତି କେନ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଇଂଲଣ୍ଡ ୟୁରୋ ୨୦୨୪ ରେ ଖେଳି ନ ପାରନ୍ତି କେନ । ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ସମସ୍ୟା ଜାରି ରହିଥିବାରୁ ହ୍ୟାରି କେନ୍ ଇଂଲଣ୍ଡର ୟୁରୋ ୨୦୨୪ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳି ନ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବୋସନିଆ , ହେର୍ଜେଗୋଭିନା ଏବଂ ଆଇସଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ପୂର୍ବରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୟୁରୋ ୨୦୨୪ ପାଇଁ ଗାରେଥ ସାଉଥଗେଟ୍ ତାଙ୍କର ପ୍ରାଥମିକ ଦଳର ନାମ ରଖିବେ। ଇଂଲଣ୍ଡ ଅଧିନାୟକ ରିଅଲ ମାଡ୍ରିଡ ବିପକ୍ଷରେ ବାଇର୍ନ ମ୍ୟୁନିକର ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଲିଗର ସେମିଫାଇନାଲ ଦ୍ୱିତୀୟ ଲେଗ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସିଜିନର ଅନ୍ତିମ ଦୁଇଟି ବୁନ୍ଦେସଲିଗା ଖେଳରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ହୋଫେନ୍ହାଇମ୍ ବିପକ୍ଷରେ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଥୋମାସ୍ ଟୁଚେଲ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ଯେ କେନ୍ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଫେରିଥିଲେ। ପରେ ଯେତେବେଳେ ଷ୍ଟ୍ରାଇକରଙ୍କ ଆଘାତର ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ପୁନର୍ବାର ପଚରାଗଲା, ଟୁଚେଲ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି ତାଙ୍କର ପିଠି ସମସ୍ୟା ସହ ସଂଘର୍ଷ କରିଆସୁଥିଲେ। ତେବେ ସେ କହିଥିଲେ କି ଆମେ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲୁ ହେଲେ କୌଣସି ଫାଇଦା ହୋଇନଥିଲା। “ତେବେ ଏହା ଅଧିକ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି । ବାଇର୍ନ ପାଇଁ ଡେବ୍ୟୁ ଅଭିଯାନରେ କେନ୍ ୩୬ ଟି ଲିଗ୍ ଗୋଲ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ, ଯଦିଓ ଆଘାତ ହେତୁ ସେ ୨୦୧୯-୨୦ ରେ ସେଟ୍ ହୋଇଥିବା ରୋବର୍ଟ ଲେୱାଣ୍ଡୋସ୍କିଙ୍କ ଏକକ ସିଜନ୍ ଗୋଲ୍ ରେକର୍ଡର ପାଞ୍ଚଟି ଆଡ୍ରିଫ୍ଟ ଶେଷ କରିଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking