ଅପମାନର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ କ’ଣ କଲେ ଜାଣନ୍ତୁ..

ଗାଜିଆବାଦ : ଗାଜିଆବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ମୋଦିନଗରର ଗୋବିନ୍ଦପୁରୀ କଲୋନୀରେ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ପୋଲିସ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ଅସ୍ତ୍ରକୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅପମାନର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ସେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧା ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ଏହି ଘଟଣା ଘଟାଇଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି।
ଗୋବିନ୍ଦପୁରୀ କଲୋନୀର ସାରା ମାର୍ଗରେ ଥିବା କୋଠରୀରୁ ଟାଣି ନେଇ ବୃଦ୍ଧା ମହିଳା ସାବିତ୍ରୀ ଦେବୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ମୃତକଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଟାୟାଗି ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ ହରେନ୍ଦ୍ର ଟାୟାଗି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି । ଏହା ପରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ରେ ପୋଲିସ ହରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା। ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ମୁକେଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାଲୁ ପୁତ୍ର ସୁଲତାନ ବାସିନ୍ଦା ସାରା ଗୋବିନ୍ଦପୁରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହୃତ ତାମନା ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କାଲୁ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ସୁଧରେ ପୁରୁଣା ସାବିତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ। ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସାବିତ୍ରୀ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ଏହି ଅପମାନ ହେତୁ ମୋ ପତ୍ନୀ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ସେ ହରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମହିଳା ଙ୍କହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here