27.1 C
Bhubaneswar
Friday, August 12, 2022
Homeଅପରାଧଖାଇବା ଲୋଭ ଦେଖାଇ କୁକୁରକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ

ଖାଇବା ଲୋଭ ଦେଖାଇ କୁକୁରକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ

ରାଜସ୍ଥାନ: ରାଜସ୍ଥାନର ଭରତପୁରରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ଏକ କୁକୁରକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ନିରୀହ କୁକୁରକୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସକ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି। ଏଥିସହିତ, ଅସୁସ୍ଥ କୁକୁରଟିର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି।

ମଥୁରା ଗେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଥିବା କୃଷ୍ଣ କଲୋନୀରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଚମ୍ପାଲ ଗୁପ୍ତା କୁକୁରଟିକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଖାଦ୍ୟ ଦେବା ବାହାନାରେ ଘରକୁ ଡାକି କୁକୁରଟି ସହିତ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ସେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଏହା କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଚୁକକୁରଟି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କଲୋନୀ ଭିତରେ ରୁହେ। କଲୋନୀର ସମସ୍ତ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟକୁ ଦିଅନ୍ତି । ମାତ୍ର ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ରାସ୍ତାରେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଛି। ଏହାପରେ ଜିଲ୍ଲା ପଶୁ ସୁରକ୍ଷା କମିଟିର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା।ଜିଲ୍ଲା ପଶୁ ସୁରକ୍ଷା କମିଟିର ସଦସ୍ୟ କବିତା ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଲୋନୀ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କଠାରୁ ଏକ କୁକୁରର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିବାବେଳେ କୁକୁରଟିର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କୌଣସି ଆଘାତ ନଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏହାପରେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ନେଇଥିଲୁ, ଯେଉଁଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସକ କହିଥିଲେ ଯେ କେହି ଜଣେ ନିରିହ ପଶୁଟି ସହିତ ଏହିପରି କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆମେ ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛୁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking