36.4 C
Bhubaneswar
Wednesday, May 25, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବେ ଧନୁଷ

ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବେ ଧନୁଷ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅଭିନେତା ଧନୁଷ ସୋମବାର (ଜାନୁୟାରୀ 17) ରେ 18 ବର୍ଷ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ଘୋଷଣା ହେବା ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ଟ୍ୱିଟରକୁ ଯାଇ ଏକ ଲମ୍ବା ନୋଟ୍ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଜଣେ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଲେଖାଥିଲା, “ବନ୍ଧୁ, ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ପିତାମାତା ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛୁକ ଭାବରେ 18 ବର୍ଷର ଯାତ୍ରା … ଯାତ୍ରା ଅଭିବୃଦ୍ଧି, ବୁଝାବଣା , ଆଡଜଷ୍ଟ ଏବଂ ଆଡାପ୍ଟିଂ … ଆଜି ଆମେ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଛିଡା ହୋଇଛୁ ଯେଉଁଠାରେ ଆମର ପଥ ଅଲଗା । .. ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ମୁଁ ଏକ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛୁ ଏବଂ ଆମକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ । “ଦୟାକରି ଆମର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆମକୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଗୋପନୀୟତା ଦିଅନ୍ତୁ । ଓମ୍ ନମଶିଭାୟା। ଏହି ଖବର ପ୍ରକୃତରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିଛି । ଧନୁଷ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନଭେମ୍ବର 18, 2004 ରେ ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସମାରୋହରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ପୁଅର ପିତାମାତା ଅଟନ୍ତି ।

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking