24.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 24, 2022
Homeଅପରାଧଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଇମା ଇସଲାମଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟାକାରୀ କିଏ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ....

ଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଇମା ଇସଲାମଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟାକାରୀ କିଏ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ….

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଥିବା ବାଂଲାଦେଶୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଇମା ଇସଲାମ ଶିମୁଙ୍କ ମୃତଦେହ । ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଢାକା କେରାନିଗଞ୍ଜର ଏକ ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଜାନୁଆରୀ ୧୭ ସୋମବାର କଦମଟୋଲି ଅଞ୍ଚଳର ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଅଲିପୁର ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୪୫ ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଇମା ଇସଲାମ ଶିମୁ ନିକଟରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରାଜଧାନୀ ଢାକା ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଥିବା ହଜରତପୁର ବ୍ରିଜ ନିକଟ କେରାନିଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ଏହା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ କେରାନିଗଞ୍ଜ ମଡେଲ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଇମା ଇସଲାମ ଶିମୁଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଲିସ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ନିଖୋଜ ଖବର କାଲାବାଗାନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ରାଇମା ଇସଲାମଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଢାକା ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ମାରୁଫ ହୁସେନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ପାରିବାରିକ କଳହ ହୋଇପାରେ । ଏହି ମାମଲାରେ ସେ ରାଇମାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ମିଳିଥିବା ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଅଖାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣ ପାଲଟିଛି । ମୃତଦେହକୁ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଇମାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ରାଇମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ଦୁଇଟି ଅଖା ଭର୍ତ୍ତି କରି ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଟି ଅଖା ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସୁତାରେ ସିଲେଇ ହୋଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କାର ନିକଟରେ ଏହି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସୁତାର ବଣ୍ଡଲ ପାଇଥିଲା ।

ଏହି ହତ୍ୟା ୧୬ ଜାନୁଆରୀ ରବିବାର ହୋଇଥିଲା । ସକାଳ ୭ ରୁ ୮ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଡାକି ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଅଖା ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଅଖା ସିଲେଇ କରିଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ସେମାନେ ଶବକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ମିରପୁରକୁ ନେଇଗଲେ । ପରେ ସେଠାରେ କୌଣସି ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନ ମିଳିନଥିବାରୁ ଏହାକୁ ଘରକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ । ସେହି ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହଜରତପୁର ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ଥିଲେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking