CPLT20 ରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି ଏହି ଟିମ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: 2020 କାରିବିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (CPLT20) ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ର ଘରୋଇ ଟ୍ୱେଣ୍ଟି 20 କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ କାରିବିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ର ଅଷ୍ଟମ ସିଜନ୍ ହେବ | ୬ ଟି ଦେଶରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବାକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା – ତ୍ରିନିଦାଦ ଏବଂ ଟୋବାଗୋ, ସେଣ୍ଟ କିଟ୍ସ ଏବଂ ନେଭିସ୍, ଗୁଇନା, ବାରବାଡୋସ୍, ଜାମାଇକା ଏବଂ ସେଣ୍ଟ ଲୁସିଆ। ଅବଶ୍ୟ, COVID-19 ମହାମାରୀ ହେତୁ ଜୁନ୍ ୨୦୨୦ ରେ ତ୍ରିନିଦାଦରେ ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା।
କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳୀ ଏଥର ଖେଳିବେ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା:
ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ, ସନ୍ଦୀପ ଲାମିଚାନେ, କାର୍ଲୋସ ବ୍ରାଥୱାଇଟ୍, ରୋଭମାନ ପାଓ୍, େଲ, ଗ୍ଲେନ ଫିଲିପ୍ସ, ଚାଡୱିକ ୱାଲଟନ, ଓଶାନ ଥୋମାସ, ଆସିଫ ଅଲି, ଫିଡେଲ ଏଡୱାର୍ଡସ୍, ପ୍ରେଷ୍ଟନ୍ ମ୍ୟାକସ୍ୱିନ୍, ଆଣ୍ଡ୍ରେ ମ୍ୟାକକାର୍ଟି, ନିକୋଲାସ୍ କିର୍ଟନ୍, ଜିଭର୍ ରୟାଲ୍, ନକ୍ରୁମା ବୋନର୍, ଭେରସାମି ପର୍ମାଉଲ୍, ରିଆନ୍ ପର୍ସାଉଡ୍

ସେଣ୍ଟ୍ ଲୁସିଆ ଜୁକ୍ସ |
ମହମ୍ମଦ ନବୀ, ଡାରେନ୍ ସାମି, ଆଣ୍ଡ୍ରେ ଫ୍ଲେଟର୍, କେସ୍ରିକ୍ ୱିଲିୟମ୍ସ, ଓବେଡ୍ ମ୍ୟାକକୋଇ, ରହକିମ୍ କର୍ଣ୍ଣୱାଲ୍, ମାର୍କ ଡିଆଲ୍, ନୁର ଅହମ୍ମଦ, କିମାନି ମେଲିୟସ୍, ଲେନିକୋ ବଚର୍, କାଭେମ୍ ହୋଜ୍, ଜାଭେଲ ଗ୍ଲେନ୍, ସାଦ୍ ବିନ୍ ଜାଫର
ଗୁଇନା ଆମାଜନ ୱାରିୟର୍ସ |
ଇମ୍ରାନ ତାହିର, ନିକୋଲାସ ପୁରାନ, ବ୍ରେଣ୍ଡନ କିଙ୍ଗ, ରସ ଟେଲର, ଶିମ୍ରନ ହେଟମିୟର, କ୍ରିସ ଗ୍ରୀନ, କାଇସ ଅହମ୍ମଦ, କିମୋ ପାଲ, ଶେରଫେନ ରାଉଟରଫୋର୍ଡ, ରୋମାରିଓ ଶେଖର, ନବୀନ ଉଲ ହକ, ଚନ୍ଦ୍ରପାଲ ହେମରାଜ, କେଭିନ ସିନ୍କ୍ଲେୟାର, ଆଶ୍ମିଡ ନେଡ, ଓଡିଆ ସ୍ମିଥ, ଜାସଡେପ ସିଂ
ବାରବାଡୋସ୍ ଟ୍ରାଇଡେଣ୍ଟସ୍ |
ରସିଦ ଖାନ, ଜେସନ ହୋଲ୍ଡର, ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିସ, କୋରେ ଆଣ୍ଡରସନ, ମିଚେଲ ସାଣ୍ଟନର୍, ଜନସନ ଚାର୍ଲ୍ସ, ଶାଇ ହୋପ, ନଜିବୁଲ୍ଲା ଜଡ୍ରାନ, ସ୍କଟ କୁଗେଲିଜନ, ହେଡେନ ୱାଲଶ ଜ୍ର, ଆଶଲି ନର୍ସ, ଜୋନାଥନ କାର୍ଟର, ରେମନ୍ ରେଫର୍, କାଇଲ୍ ମାୟର୍ସ, ଜୋଶୁଆ ବିଶ୍ op, ନାଇମ୍ ୟଙ୍ଗ, ଜଷ୍ଟିନ ଗ୍ରୀଭସ୍, ରହମାନୁଲ୍ଲା ଗୁରୁବାଜ୍, ଶାୟାନ୍ ଜାହାଙ୍ଗୀର |
ସେଣ୍ଟ କିଟ୍ସ ଏବଂ ନେଭିସ୍ ଦେଶଭକ୍ତ |
କ୍ରିସ୍ ଲିନ୍, ବେନ୍ ଡଙ୍କ, ଇଭିନ୍ ଲୁଇସ୍, ଫାବିଆନ୍ ଆଲେନ୍, ରାସି ଭାନ୍ ଡେର୍ ଡୁସେନ୍, ସୋହେଲ ତାନଭୀର, ଇଶ୍ ସୋଡି, ଶେଲଡନ୍ କୋଟ୍ରେଲ, ଡେନେଶ ରାମଡିନ, ରାୟାଦ ଏମ୍ରିତ, ଡେନିସ ବୁଲି, ଅଲଜାରି ଜୋସେଫ, ଜୋଶୁଆ ଡି ସିଲଭା, ଡୋମିନିକ୍ ଡ୍ରେକସ୍, କଲିନ୍ ଆର୍ଚିବାଲ୍ଡ, ଜୋନ୍ ରସ୍ ଜାଗେଜର, ସନ୍ନି ସୋହଲ୍ |
ତ୍ରିନବାଗୋ ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ |
ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ, କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ, ସୁନୀଲ ନାରିନ, କଲିନ ମୁନ୍ରୋ, ଫୱାଦ ଅହମ୍ମଦ, ଡାରେନ ବ୍ରାଭୋ, ଲେଣ୍ଡଲ ସିମନ୍ସ, ଖାରୀ ପିଆର, ଖାରି ପିଆର, ଟିମ ସେଫର୍ଟ, ସିକନ୍ଦର ରଜା, ଆଣ୍ଡରସନ ଫିଲିପ, ପ୍ରବୀଣ ତାମ୍ବେ, ଜୟଡେନ ସିଲ୍ସ, ଆମୀର ଜଙ୍ଗୋ, ଟିଅନ ୱେବଷ୍ଟର, ଆକିଲ ହୋସେନ , ମହମ୍ମଦ ଅଲି ଖାନ |