19.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, January 25, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶକଂଗ୍ରେସର ଭି. ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ ପୁଡୁଚେରୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଖାରିଜ କରିଛନ୍ତି

କଂଗ୍ରେସର ଭି. ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ ପୁଡୁଚେରୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଖାରିଜ କରିଛନ୍ତି

ପୁଡୁଚେରୀ: କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଭି.ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳବାର ପୁଡୁଚେରୀରେ ଯଦି କଂଗ୍ରେସ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ସହଯୋଗୀ ଦଳ କ୍ଷମତାକୁ ଆସନ୍ତି ତେବେ ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମେଣ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିବାର କୌଣସି ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦେଇ କହିଛନ୍ତିଯେ, ସେ ଏହି ଭଳି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଖାରିଜ କରିବେ ଓ ଦଳକୁ ମଜବୁତ ବନାଇବା ପାଇଁ ଦିନ ରାତି କାମ କରିବେ ।

ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ୧୪ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ତାଲିକାରେ ତାଙ୍କ ନାମ ସ୍ଥାନ ପାଇନଥିଲା । ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ପୂର୍ବତନ ପୁଡୁଚେରୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିଛି ଏବଂ ସେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବାରୁ ସେ ଏପ୍ରିଲ ୬ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁନାହାଁନ୍ତି ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ପରିଭାଷିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପୁଡୁଚେରୀ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଦାବି ପଛରେ କଂଗ୍ରେସ ଦୃଢ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାବେଳେ ବିଜେପି ମାନିଫେଷ୍ଟୋ ଏଥିରେ ନୀରବ ରହିଥିଲା। ଏଥିସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁଡୁଚେରୀରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଏବଂ ନିର୍ବାଚିତ ସରକାରଙ୍କଠାରୁ କ୍ଷମତା ଛଡ଼ାଇବାକୁ ବିଜେପି ଚାହୁଁଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking