ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାନସଭା ଉପ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ର ପ୍ରଚାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାନସଭା ଉପ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସଅଁରା ପଞ୍ଚାୟତରେ କଂଗ୍ରେସର ଐତିହାସିକ ନିର୍ବାଚନ ସଭା ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ବିକ୍ରମ ସ୍ବାଇଁ(ମୁନା ଭାଇ)ଙ୍କ ନେତୃତ୍ଵରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।
ମାଟିର ପୁଅ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଇଂ ହିମାଂଶୁ ଭୂଷଣ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ବିପୁଳ ସଂଖ୍ୟାରେ ଭୋଟ ଦେଇ ଜୟ ଯୁକ୍ତ କରିବାକୁ ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଚିରଞ୍ଜୀବ ବିଶ୍ବାଳଙ୍କ ଆହ୍ୱାନ କରିଥିଲେ।
ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସାରଦା ଚରଣ ସ୍ବାଇଁ ଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ବରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଂଚାନନ କାନୁନଗୋ, ପୂର୍ବତନ ପିସିସି ସଭାପତି ପ୍ରସାଦ ହରିଚନ୍ଦନ,ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ତଥା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଅଂଶୁମାନ ମହାନ୍ତି,ପିସିସି ମୁଖପତ୍ର ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକ,ପୂର୍ବତନ ପିସିସି ଉପ ସଭାପତି ଶୁଭେନ୍ଦୁ ମହାନ୍ତି,ପିସିସି ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ଦାସ, ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଅକ୍ଷୟ ଦାସ, ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ପ୍ରମୁଖ ନେତୃବୃନ୍ଦ ଯୋଗଦେଇ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଇଂ ହିମାଂଶୁ ଭୂଷଣ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ହାତ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେଇ ଜୟ ଯୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ।
କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଇଂ ହିମାଂଶୁ ଭୂଷଣ ମଲ୍ଲିକ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ସମ୍ମାନ ଓ ସ୍ବାଭିମାନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ ବିଜୟୀ କରିବା ପାଇଁ ଉପସ୍ଥିତ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଓ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ।
ଏହି ସଭାରେ ସଂଅରା ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ସମ୍ମିତା ଦାସ,ସମିତି ସଭ୍ୟ ଜୟୀରାମ ମଲ୍ଲିକ, କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଖୁଣ୍ଟିଆ, ନୃସିଂହ ରାଉତ,ପ୍ରଦୀପ୍ତ ଶତପଥୀ, ଜୋର୍ତିମୟୀ ବିଶ୍ବାଳ, ଅଜୟ ଷଡଙ୍ଗୀ, ପ୍ରକାଶ ବେହେରା, ପ୍ରମୋଦ ବେହେରା, ବୈଦନାଥ ସ୍ବାଇଁ, ବାବୁଲା ବ୍ରହ୍ମା, ବିକ୍ରମ ଦାସ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଭୂଆଁ,ବିଶ୍ବନାଥ ସ୍ବାଇଁ, ସୁକଦେବ ମହାନ୍ତି, ନାରାୟଣ ଜେନା, ପ୍ରଭାତ ଦାସ, ଦେବୁନି ନାୟକ, ସହଦେବ ବାରିକ,ମାନସ ବେହେରା, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜେନା, ଲିପୁ ସ୍ବାଇଁ ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ମହିଳା ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇ କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ ବିଜୟୀ କରିବା ପାଇଁ ସପଥ ନେଇଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here