19.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, January 25, 2022
Homeକରୋନାକରୋନାର ଦ୍ରୁତ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସରକାର ପୌର ନିର୍ବାଚନକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି

କରୋନାର ଦ୍ରୁତ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସରକାର ପୌର ନିର୍ବାଚନକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି

କୋଲକାତା : ରାଜ୍ୟରେ କୋଭିଡ -19 ମାମଲାର ବ୍ୟାପକ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସରକାର ଚାରିଟି ପୌର ନିଗମ ନିର୍ବାଚନକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଜାନୁୟାରୀ 22 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାରଥିଲା ।

ବିଧାନନଗର , ଆସାନସୋଲ, ଚନ୍ଦନଗର ଏବଂ ସିଲିଗୁରିରେ ପୌର ନିଗମ ନିର୍ବାଚନ ବର୍ତ୍ତମାନ ନହୋଇ ଫେବୃଆରୀ 12 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

କଲିକତା ହାଇକୋର୍ଟ ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା କୋଭିଡ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ କିଛି ସପ୍ତାହ ମତଦାନ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରିବ କି ନାହିଁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇବାକୁ କହିଥିଲେ,ତାହା କହିବା ପରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି।

କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାମଲା ବଢି ଚାଲିଥିବାରୁ ସମ୍ପ୍ରତି କୋଲକାତା ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ନିର୍ବାଚନ ଏବେ କରିବା ଭଲ ନୁହେଁ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ କୋର୍ଟ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି କରିଛନ୍ତି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ବେଙ୍ଗଲ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ୍ ନିର୍ବାଚନ ​​ଅତି କମରେ ଏକ ମାସ ବିଳମ୍ବ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା।
ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ 22,645 ନୂତନ କୋଭିଡ -19 ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି 1 ପୂର୍ବ ଦିନ ତୁଳନାରେ 822 କମ୍ ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ 28 ଟି କୋଭିଡ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ପଜିଟିଭିଟି ହାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ 32.13 ପ୍ରତିଶତରୁ 31.14 ପ୍ରତିଶତକୁ ଖସି ଆସିଛି।

ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କୋଲକାତା 6,867 ତାଜା ମାମଲା ରେକର୍ଡ କରିଛି ଏବଂ ତା’ପରେ ଉତ୍ତର 24 ପରଗାନା 4,018 ରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି। 28 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟରୁ ଆଠଟି ଉତ୍ତର 24 ପରଗାନାରେ ଏବଂ ସାତଜଣ ସହରରେ ଜଣାଯାଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking