29.1 C
Bhubaneswar
Thursday, October 6, 2022
Homeଅପରାଧବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଜଣେ ଛାତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜକୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ପରିଚୟ ଦେଇ ଝିଅ ଓ ମହିଳା...

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଜଣେ ଛାତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜକୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ପରିଚୟ ଦେଇ ଝିଅ ଓ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିବା ଭଳି ସାଙ୍ଘାତିକ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଲେସବିୟାନ୍(ସମଲିଙ୍ଗୀ) ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ଛଳନା କରି ଏକାଧିକ ଯୁବତୀଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଜଣେ ବିଏସସି ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଗିରଫ ଛାତ୍ର ଜଣକ ଫ୍ରେସର ଟାଉନ ନିବାସୀ ପ୍ରପଞ୍ଚ ନାଚାପ୍ପା (21) ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି। ସେ ବନାସବାଡିରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅନ୍ତିମ ବର୍ଷର ବିଏସସିଛାତ୍ର | ସେ ପ୍ରାୟ 30-40 କମ ବୟସର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିଛି 1 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021 ରେ ମହିଳାଙ୍କ ନାମରେ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଏକ ନକଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା 1 ପ୍ରଥମେ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ଫାଶରେ ପକାଇବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଛାତ୍ରଙ୍କ ଠାରୁ ଅତି କମରେ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି |

ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରି ଅନୁରୋଧ ପଠାଉଥିଲା | ସେ ସେମାନଙ୍କୁ କହୁଥିଲା ଯେ ସେ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ଖୋଜୁଥିବା ଜଣେ ଲେସବିୟାନ୍ ଝିଅ | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରିବା ପାଇଁ, ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ମିଛ କହୁଥିଲା ଯେ ସେ ମଡେଲିଂ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଏ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ସେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |

ଜଣେ ଝିଅକୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । “ସେ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଏକ ବନ୍ଧୁ ଅନୁରୋଧ ପଠାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ନାମ ପ୍ରତୀକ ଏବଂ ସେ ଏକ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ଖୋଜୁଥିଲେ। ସେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ପାଇଁ ସମାଜ ତାଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ କରୁଛି। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଜିତିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ବୋଲି ଦାବି କରି ଦୁଇଟି ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପଠାଇଥିଲେ | ସେ ତାଙ୍କୁ ପଠାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚିତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ 4000 ଟଙ୍କା ଦେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଝିଅଟି ତାଙ୍କୁ କିଛି ଫଟୋ ପଠାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ଜାଲ ଅଟେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସେ ତାଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆଉ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ତିଆରି କରି ଟଙ୍କା ଲୁଟିବା ପାଇଁ ମେସେଜ କରିଥିଲେ। ଯଦି ସେ ଟଙ୍କା ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking