29.1 C
Bhubaneswar
Monday, June 24, 2024
Homeଖେଳୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ଲିକ୍ ହେବା ପରେ ହରଡ଼ଘଣାରେ ରିୟାନ୍ ପରାଗ୍

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ଲିକ୍ ହେବା ପରେ ହରଡ଼ଘଣାରେ ରିୟାନ୍ ପରାଗ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିକଟରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମିଡିଲ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରିୟାନ୍ ପରାଗ ଏକ ବିବାଦ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ସମେତ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଇତିହାସର ସ୍କ୍ରିନସଟ ଅନଲାଇନରେ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ସିଜନରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଋତୁ ଥିବା ରିୟାନ୍ ପରାଗ, ସନ୍ ରାଇଜର ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ବିପକ୍ଷରେ ନକ୍‌ଆଉଟ୍ କ୍ୱାଲିଫାୟର୍ ୨ ଗେମ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ଦଳ ପାଇଁ ଆସିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଫଳସ୍ୱରୂପ ଜଜ ଟାଇଟଲ୍ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ରେ କେକେଆର୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ପାଇ ରିୟାନ୍ ପରାଗ ଏବଂ ପୁରା ଆରଆର ଦଳ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ।

ରିଆନ୍ ପାରାଗ୍ ଅସୁବିଧାରେ?
ଏହି ସମୟରେ, ରିୟାନ୍ ପାରାଗ ଗତକାଲି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ନିଜର ଖେଳ ଅଧିବେଶନର ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଏକ ବିବାଦୀୟ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଭାବରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା । ଷ୍ଟ୍ରିମ୍‌ରେ କିଛି ମିନିଟ୍‌, ପରାଗ୍ ଖେଳିବା ପାଇଁ କିଛି କପିରାଇଟ୍ ମାଗଣା ସଂଗୀତ ଖୋଜୁଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଯଥା ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଝୁଣ୍ଟି ପଡ଼ିଲେ । ଅବଶ୍ୟ, ରିୟାନ୍ ପରାଗ୍ ନିଜ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଲୁଚାଇବାକୁ ଭୁଲିଗଲେ ଏବଂ ଫଳସ୍ୱରୂପ, ତାଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ସର୍ଚ୍ଚ ଷ୍ଟୋରୀ ଲିକ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଏକ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆକ୍ରୋଶର କାରଣ ହୋଇଥିଲା ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking