’ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତର ଟିଜର ରିଲିଜ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଅଭିନୀତ ତଥା ‘ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ’ ସୁର୍ଯ୍ୟବନ୍ସି ‘ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ନଭେମ୍ବର ୫ ରେ ସେମାନଙ୍କର ଅପେକ୍ଷା ଶେଷ ହେବ ଯେତେବେଳେ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନ୍ସି’ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ । ରିଲିଜ୍ ହୋଇ ଯାଇଛି ଡାଇରେକ୍ଟର ରୋହିତ୍ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ’ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ର ଗୀତ ‘ଆଇଲା ରେ ଆଇଲା’ର ଟିଜର୍ । ଏହି ଗୀତରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ, ରଣବୀର ସିଂହ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଏକଦମ୍ ଜବରଦସ୍ତ ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ଗୀତକୁ ପୁରା ଦେଖିବା ଆଉ ଗୋଟେ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ । ଏହା ୨୧ ଅକ୍ଟୋବରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ।

ଫିଲ୍ମ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ରେ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଏଥିରେ ଦୁହେଁ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ସହିତ ଫିଲ୍ମଟି ୫ ନଭେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ସେହିଭଳି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୀତଟିକୁ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହି ଛୋଟ ଟିଜରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି। ପୋଲିସ୍ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ତିନି ତାରକା ଏହି ଗୀତରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ପୋଷଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here