27.1 C
Bhubaneswar
Monday, August 8, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶମତଦାନ ପରେ ବିଜେପି ଆଇଏନଆରସି ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବ : ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ

ମତଦାନ ପରେ ବିଜେପି ଆଇଏନଆରସି ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବ : ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ

ପୁଡୁଚେରୀ : ପୁଡୁଚେରୀର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଭି ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୁଡୁଚେରୀରେ ଆଇଏନଆରସି କୁ ବିଜେପ ଏପ୍ରିଲ ୬ ରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପରେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବ ।

ଏକ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାରେ ନାରାୟଣସାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏନ୍ଆରସି ନେତା ଏନ ରଙ୍ଗାସାମି ବିଜେପି ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ କାରଣ ଆଶା ରହିଛି କି, କେନ୍ଦ୍ରରେ ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ସରକାର ପୁଡୁଚେରୀକୁ ବିକାଶମୂଳକ ଯୋଜନା ଆଣିବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏନଡିଏ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜୟୀ ହୋଇ ସରକାର ଗଠନ କରେ ତେବେ ତାହା ପୁଡୁଚେରୀରେ ପୂରଣ ହେବ ନାହିଁ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଯଦି ବିଜେପି ପ୍ରକୃତରେ ପୁଡୁଚେରୀର ବିକାଶ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ୨୦୧୪ ରୁ ୨୦୧୬ ମଧ୍ୟରେ ଆଇଏନଆରସି ର ବିଜେପି ସହିତ ମିଳିତ ମେଣ୍ଟ ଥିବାବେଳେ ଏହା ଅନେକ ଯୋଜନା ଆଣିପାରିଥାନ୍ତା ।

୦୧୧ ରେ ଆଇଏନଆରସି ସରକାରର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିଲା ।

କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆସନ୍ତା ମତଦାନ ପରେ ରଙ୍ଗାସାମୀଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରାଯିବା ପରେ ବିଜେପି ଆଇଏନଆରସି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବ । ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇରେ ଡିଏମକେ ସଭାପତି ଏମ କେ ଷ୍ଟାଲିନଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ ଉପରେ ଆୟକର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଚଢାଉ ତଥା ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନକୁ ସେ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ନାରାୟଣସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ପୁଡୁଚେରୀ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଓ ଏକ ରୋଡ ସୋ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ , ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇନଥିଲେ କିମ୍ବା କେନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଣୁଣ ଛାଡ କରିନଥିଲେ । ଣ୍ଟ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking