25.1 C
Bhubaneswar
Friday, February 23, 2024
Homeଅପରାଧସହପାଠୀକୁ କମ୍ପାସରେ ୧୦୮ ଥର ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଚତୁର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର

ସହପାଠୀକୁ କମ୍ପାସରେ ୧୦୮ ଥର ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଚତୁର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର

ଭୋପାଳ: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ସୋମବାର ସ୍କୁଲ ପିଲା ମାନଙ୍କର ଝଗଡ଼ାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି । ତିନି ଚତୁର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ମିଶି ସେମାନଙ୍କର ଜଣେ ସହପାଠୀଙ୍କୁ କମ୍ପାସରେ ୧୦୮ ଥର ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ନଭରିବାରୁ ପରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରବଳ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରିଥିଲେ । ତେବେ ପୀଡିତା ଛାତ୍ରଙ୍କ ପିତା ନିକଟସ୍ତ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଛି । ସହରର ଏରୋଡ୍ରୋମ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଗରିମା ବିଦ୍ୟା ବିଦ୍ୟା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏହି ଘଟଣା ସବୁଆଡେ ବ୍ୟାପିବା ପରେ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ କମିଟି (ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁଡିସି) ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଛି ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଚତୁର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀରେ ସର୍ବଦା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ବହୁଳ ଉପସ୍ଥାପନା ରହିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଘଟଣା ଦିନ ଶ୍ରେଣୀ ଶିକ୍ଷକ ଛୁଟିରେ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ତିନିଜଣ ଛାତ୍ର ଯେଉଁମାନେ ଶ୍ରେଣୀରେ ମଜା କରୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ସହପାଠୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ତିନିଜଣ ଏକ କମ୍ପାସ୍ ସହିତ ସହପାଠୀଙ୍କ ଗୋଡ଼ରେ ଆଘାତ କରିଥିଲେ । ପିଲାଟି ସ୍କୁଲ ପରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପୁରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ପରଦିନ ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇ ଏ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଏହି ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ପରେ ପିଲାଟିର ଅଭିଭାବକମାନେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହି ମାମଲା ୧୦ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ଶିଶୁଙ୍କର ହୋଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଜେଜେ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କାର?୍ୟ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ଏକ ତଦନ୍ତ କମିଟି ଗଠନ କରିଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking