OnaKhabar

ଆଜି ଦିନଟି ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଛି, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଉ ସବୁ ରାଶି ବିଷୟରେ…

37

ମେଷ: ଆଜି ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣାଦି ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପାଦେୟ ହେବ । ଯଶସ୍ୱୀ ହେବେ । ବିଦ୍ୟାବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିଜ୍ଞତାର ପରିଚୟ ଦେବେ । କ୍ଷମାଶୀଳ ହେବେ । ସତପଥଗାମୀ ଓ ଦୟାବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
ବୃଷ: ଦେବ ବ୍ରାହ୍ମଣଙ୍କ ଭକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କୃଷି ବଳରେ ବଳୀୟାନ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ପିଲାମାନେ ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଗଦେବେ ।
ମିଥୁନ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ହୋଇପାରେ । ସେବାପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ । ଦେବଦର୍ଶନରେ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଳ୍ପ ଲାଭ ମିଳିବ । ଶତ୍ରୁ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିବ । ମହିଳା ଓ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ଖୁସିରେ ସମୟ କାଟିବେ ।
କର୍କଟ: ପୁଷ୍ୟା ଓ ଅଶ୍ୱେଷାନକ୍ଷେତ୍ର ଜାତବ୍ୟକ୍ତି ଶତ୍ରୁ ବିଜୟୀ ହେବେ ।ର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଯୋଗ ରହିଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଆଶା କମ । ଘର କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ ।
ସିଂହ : ବନ୍ଧୁ ଦର୍ଶନର ଯୋଗ ରହିଛି । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଫିସରଙ୍କ ପ୍ରୀୟଭାଜନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । ମହିଳାମାନେ ଦୂରଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି ।
କନ୍ୟା : ନୂତନ କର୍ମସଂସ୍ଥା କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ତରବର ହୋଇ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନ ନେବା ଉଚିତ । ଶରୀରପ୍ରତି ବିପଦ ଅଛି । ମହିଳାମାନେ ଅଶାନ୍ତିରେ ରହିପାରନ୍ତି ।
ତୁଳା: ଆଜି ଦିନଟି ହସଖୁସିରେ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାତୀ ନକ୍ଷେତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତି ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକୃତିରେ ହେବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ । ଚିତ୍ରା ଓ ବିଶାଖା ନକ୍ଷେତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସମାନ ଫଳ ମିଳିବ ।
ବିଛା: ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର ଖୁସିରେ କଟିବ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଦ୍ୱାରା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ । ସାମାନ୍ୟ ଘଟଣାରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମହିଳା ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ।
ଧନୁ: ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ । ନୂତନ ଜାଗା କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଅବନତି ଘଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।
ମକର : ଅର୍ଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଫଳ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ । ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିପାରେ । ପିତାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ମହିଳାମାନେ ପୁତ୍ର ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ।
କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଭୂମିବାହାନ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ମାନସମମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ମହିଳାମାନେ ଗୃହରେ ପୂଜାକାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିରହିବେ ।
ମୀନ: ରେବତୀ ନକ୍ଷେତ୍ର ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କର୍ମକୁଶଳତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ । ନିଜକାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ମହିଳାମାନେ ଧର୍ମକାର୍ଯ୍ୟରେ ସମଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ ।