You are here
Home > ଲାଟେଷ୍ଟ > ମେୟରଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡା ମାଡ

ମେୟରଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡା ମାଡ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ର ଆଶୁତୋଷ ମହାନ୍ତି ଓରଫ୍ ରିଷିଙ୍କ ମୃତୁ୍ୟ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମେୟର ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନାଙ୍କ ବାପୁଜୀ ନଗର ସ୍ଥିତ ବାସଭବନ ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡା ମାଡ ହୋଇଛି । ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଅଣ୍ଡାମାଡ କରାଯାଇଛି । ସଂଗଠନର ୩ଜଣ ସଦସ୍ୟ ହାତରେ ପତାକା ଧରି ପ୍ରଥମେ ମେୟରଙ୍କ ବାସଭବନକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ଗେଟ୍ ବାହାରୁ ବାସଭବନ ଭିତରକୁ ଅଣ୍ଡା ଫିଙ୍ଗି ଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ୧୫ରୁ ୨୦ ମିନିଟ ଧରି ଏଭଳି ଅଣ୍ଡାମାଡ କରିଥିଲେ । ମେୟରଙ୍କ ଗିରଫ ଓ ଇସ୍ତଫା ଦାବିରେ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଲୋଗାନ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହାସହ ତାଙ୍କ ବାସଭବନ ସମ୍ମୁଖରେ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବିଜେପି ପତାକା ପୋତି ଥିଲେ । ପାଖାପାଖି ୩ରୁ ୪ଜଣ ମୁହିଁରେ କଳା କପଡା ଗୁଡାଇ ୨ଟି ବାଇକରେ ମେୟରଙ୍କ ଘର ନିକଟକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ୨ଜଣ ଅଣ୍ଡା ଫିଙ୍ଗି ଥିବା ବେଳେ ଆନ୍ୟଜଣେ ଏହାର ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ । କାଳେ ତାଙ୍କ ଗାଡିକୁ କେହି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ, ସେ ନେଇ ଅଣ୍ଡା ମାଡ କରିବା ପରେ ସେମାନେ ତୁରନ୍ତ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ଗତକାଲି ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଏନ୍ଏସି ଓ ପୌରାଞ୍ଚଳରେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନେ୍ଦାଳନ କରାଯାଇଥିଲା । ଆସନ୍ତାକାଲି ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି । ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଭାପତି ଟଙ୍କଧର ତ୍ରିପାଠୀ କହିଛନ୍ତି, ଭୁବନେଶ୍ୱର ମେୟର ଯେଉଁ ଯୌନ କେଳେଙ୍କାରୀ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ଏକଳ ଜନ ଆକ୍ରୋଶ ପ୍ରତିଫଳନ ହୋଇଛି । ମେୟର ଅଧା ରାତିରେ ଥାନା ଆଗରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନେଇ ବିସିବାର କାରଣ କଣ? ମେୟର ଓ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ବିରୋଧରେ ଜନ ଆକ୍ରୋଶ ବଢ଼ିଛି । ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନାଁରେ ମେୟରଙ୍କ ବାସଭବନ ଉପରକୁ ଅନ୍ୟ କେହି ଅଣ୍ଡାମାଡ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଆମ ଯୋଜନା ଭିତ୍ତିକ କାମ ନୁହେଁ । ବିଜେପି ପ୍ରତି ଲୋକଙ୍କ ଆସ୍ଥା ବଢ଼ିଛି ।

ONA

Leave a Reply

Top